Filmy online, Tv online, Games ke stažení

Akční

Zástupce velitele (2006)

Zástupce velitele (2006)

Obrázek

Akční / Thriller
USA / Rumunsko, 2006, 91 min

Režie: Simon Fellows
Hrají: Jean-Claude Van Damme, Julie Cox, Colin Stinton, Bogdan Uritescu, Garrick Hagon, Bart Sidles, Valentin Popescu, Vasile Albinet, Serban Celea, Doru Dumitrescu, Constantin Rogin, Monica Dean Barladeanu, Mihai Dinvale, Stefan Velniciuc

Sam Keenan (Van Damme) je bývalý člen elitní jednotky amerického námořnictva s bojovou zkušeností a určením chránit americké zájmy kdekoliv na světě. Ale v den, kdy přijíždí do svého nového působiště v bouřlivé východoevropské zemi, je Keenan vržen do krvavé a chaotické scény: Těžce ozbrojení rebelové vyplenili hlavní město, zabili amerického velvyslance a hrozí svrhnout nového prezidenta i křehkou demokracii. Keenan rychle zajišťuje americké velvyslanectví a poskytuje prezidentovi úkryt. Ale pomoc amerických jednotek je daleko a agresivní povstalci uvnitř. Keenan musí zlikvidovat povstání…před tím, než ambasáda lehne popelem. Legenda bojových umění Jean-Claude Van Damme se představuje v impulzivním thrilleru plném divokých bojových scén, super napětí a nonstop akce! (oficiální text distributora)

Žádné komentáře
 
Odkazy, které najdete na tomto webu, soubory které přes ně stáhnete, nejsou uloženy na tomto serveru, proto nezodpovídáme za jejich kvalitu ani za porušování autorských práv - tuto zodpovědnost nese server na který odkazujeme.