Filmy online, Tv online, Games ke stažení

Megavideo

Návody jak oblafnout/obejít megavideo:

Návod na Megavideo I:

Zde je 6. kroků, které je potřeba udelat k nerušenému sledování videí z megavideo.com


1. Vyberte si film nebo díl seriálu, který chcete sledovat.


2. Spusťte toto video, aby se začalo prehrávať, tlacitkem
Obrázek
a následně na to stlačte tlacitko pro pauzu.
Obrázek3. Počkejte, než se video načte úplně celé (když se najede nad video myší, úplně celá spodní lišta musí být plná). Svetle seda barva ukazuje, kolik videa je jiz nacteno do vaseho pocitace.
Obrázek4. Jakmile je video nactene cele, kliknete ve vasem prohlizeci na:

Internet Explorer
Obrázek


Firefox
Obrázek


Opera
ObrázekPo prechodu do rezimu offline pomoci kliknuti na
Obrázek
spustite video.


5. V režimu offline můžete klidne sledovat vsechna videa, která máte načtené na 100%.
Upozornění: V tomto režimu Váš prohlížeč není připojen k síti internet - nepůjdou Vám otevřít žádné stránky.
Pokud byste při sledování chtěli navstěvovat dalsí stránky, doporučuji si film spustit treba v prohlížeči Opera (kde pak nastavite rezim offline) a dalsi internetove stranky otvirat v prohlizeci Firefox.
Pozor: Spusteny rezim offline NEovlivni funkcnost ICQ !!!


6. Nezapomeňte vypnout režim Offline, když budete chtít poté procházet internet
nebo další filmy!!!

by: http://koukej.xkrat.cz.................................................................................................................


Návod na Megavideo II (Překlad z EN)

Dobrou zprávou pro vás megavideo fanoušky je to, že existuje celá řada dalších metod. zde Vám přinášim tři takové metody.
První metoda pro stažení videa z Megavideo
Instalace populárních rozšíření pro Firefox zvané Downloadhelper. Je možné stáhnout jakoukoli streamování obsahu běžící ve vašem prohlížeči Firefox, takže můžete snadno stahovat videa z libovolného video streamingu stránek pomocí jediného kliknutí. Já osobně používám tuto metodu pro stahování videa z megavideo. Je to jednoduché použit.
Krátký manuál pro stahování videa z megavideo.

1. Instalovat rozšíření.

2. Všimněte si malé ikony (Obrázek) V pravém horním rohu na pravé straně okna prohlížeče. Není-li to tam, pak doprava-klepněte na panelu nástrojů a klikněte na "Přizpůsobit". Budete určitě vidět downloadhelper ikonka zde. Jednoduše přetáhněte ji tam, kam chcete, aby se na panelu nástrojů.Druhá metoda pro stažení videa z Megavideo
I když já doporučuji všem, aby použití výše uvedené metody, já to chápu, že ne všichni mohou mít přístup k Firefoxu. Tento způsob je jednoduchý, bude se snažit najít dočasný video soubor, který je uložený na pevném disku. Budu jen s vysvětlením, jak používat tuto metodu s Internet Explorerem, protože pokud máte prohlížeč Firefox, pak pomocí první metody by měly být dostačující.

1. Přejít na Vaše video na jakémkoliv a Streaming místě a nechat jej nahrát na 100%.

2. Dále najít dočasný soubor ve složce dočasných souborů. jít do složky C: Documents and Settings USERNAME * * Local Settings Temporary Internet Files. Ty budeš muset mít nastaveno na svém pc "Zobrazovat skryté soubory a složky" povolují se v nastavení složky, aby bylo možné se tam dostat. Můžete také zobrazit vaše skryté soubory a složky, které se na "Nástroje -> Možnosti Internetu -> Nastavení -> Zobrazit soubory" ve vašem prohlížeči Internet Explorer.

3. Jakmile budete mít dočasné soubory a složky otevřené tak si obsah seřaďte v sestupném pořadí dle velikosti. Váš video soubor bude pravděpodobně jeden z největších na zobrazeném seznamu. Pár věcí byste mohli udělat pro to, aby jste lépe identifikovali video soubor:

* Podívejte se na "Internet Address" sloupce. Váš obrázek by měl mít něco jako "megavideo" tam.
* Podívejte se na "Last přístupů: sloupci. Váš obrázek by měl mít stejný přesné datum a čas, kdy jste poprvé prohlédnout video ve vašem prohlížeči.

4. Poté, co jste zjistili, váš video soubor, stačí zkopírovat a vložit ji do vámi požadovaného místa. Přejmenovat soubor, který se Vám líbí a patří. "Flv" na konci.

5. Budete potřebovat flv přehrávač k přehrání souboru. VLC Media Player je také schopen přehrávat flv soubory. Můžete také použít konverzi software pro konverzi souborů do vámi požadovaného formátu.


Třetí metoda pro stažení videa z Megavideo
Mám na něž se vztahuje dva způsoby, jak stahovat videa z megavideo použití obou Firefox a Internet Explorer. Třetí metoda pracuje na obou těchto prohlížečích. Internet Download Manager je populární Download Manager používají ho tisíce lidí po celém světě. V novějších verzích IDM, podporuje pro streamování flv stahování souborů byl přidán což znamená, že můžete stáhnout video z vašich oblíbených internetových stránek pro streamování. IDM má 30 denní zkušební verze, které můžete použít, ale po 30 dnech je po všem, budete muset buď zaregistrovat svůj IDM nebo ji odinstalovat.

1. Za prvé, IDM stáhnout z jejich stránek stáhnout.

2. Nainstalujte IDM.

3. Přejít na jakékoliv stránky a prohlížet streamovaná videa.

4. Budete zaznamenáte "Ke stažení tohoto videa" tlačítka na pravém horním rohu obrazu. Klepnutím na ni.

5. Vaše download will begin. Tento soubor bude uložen ve formátu flv.

Zde je několik obrazovek, které vám pomohou se stahováním megavideo videa:
Obrázek Obrázek


Takže opět vyzkoušet a napsat své poznatky, snad již narazíme na něco co bude fungovat všem.

by: http://koukej.xkrat.cz

 
Odkazy, které najdete na tomto webu, soubory které přes ně stáhnete, nejsou uloženy na tomto serveru, proto nezodpovídáme za jejich kvalitu ani za porušování autorských práv - tuto zodpovědnost nese server na který odkazujeme.